fbpx

Kamenná drť (štěrk), růžovo-béžová

Email

Štěrk, růžovo-béžový
Štěrk, růžovo-béžový
Štěrk, růžovo-béžový
Štěrk, růžovo-béžový
Štěrk, růžovo-béžový
Kamenná drť (štěrk) růžovo-béžová je dodávána v různých velikostech a baleních. Doprodej
Vyberte variantu:

Popis

Růžovo-béžová kamenná drť (štěrk) je dodávána v různých velikostech a baleních. Pouze doprodej skladových zásob, na dostupnost se informujte.
velikost - frakce
(cm)
balení mj
cena
(Kč/mj)
       
0,8 - 1,6 25kg pytel pyt 209,-*
1,6 - 3,2 25kg pytel pyt 209,-*

*/ Uvedené ceny jsou včetně DPH a bez započtení případných slev. Balení BIG-BAG jsou pouze na objednávku, o jejich dostupnosti se informujte./

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.
Joomla SEF URLs by Artio

O nás


Nabízíme přírodní kámen pro dlažby, obklady v interiérech i exteriérech, kámen pro suché zídky nebo zdění, kamenné schody, parapety, záklopové desky pro studny, sloupky, valounky atd.  V sortimentu máme štípaný přírodní kámen Porfyr z Itálie, Andezit ze Slovenska, Rulu (Gneis) z Bulharska, Křemenec (Kvarcit) z Brazílie a Řecka, Pískovec z Maďarska a Travertin z Turecka. Kámen je dodáván v nepravidelných i pravidelných tvarech, štípaný i řezaný např. kamenné obkladové pásky. Dále nabízíme malty pro pokládku, lepidla a spárovací hmoty firmy quick-mix, přípravky pro čištění, impregnaci a údržbu přírodního kamene firmy Moeler Chemie z Německa. 

Návštěvníkům a zákazníkům našich prodejen v Českých Budějovicích, Brně, Táboře, Strakonicích a Praze poskytujeme služby od návrhu a užití přírodního kamene, přes poradenství a jeho prodej až po konečnou údržbu.

Prodej je možný již od 1m2, 1kg nebo 1 kusu dle druhu zboží.

Webové stránky využívají k co nejlepšímu poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.