fbpx

Lámaná skála

Lámaná skála je ideálním materiál vhodný pro robustní obklad zídky nebo stěn v interiéru nebo exteriéru. Nepravidelný tvar kamene dává výslednému dílu originální strukturu a vzhled. Navíc můžete využít efektně i různé barevné odstíny. Zídky působí živě, nepravidelné tvary rozbíjí opticky velkou jednolitou plochu, přitom však zachovávají nadčasovou eleganci a krásný vzhled.

Dokáží oddělit užitnou plochu od odpočinkové. Zídky mohou vkusně lemovat i venkovní sezení nebo posloužit současně jako odkládací plocha a stavební prvek. Zídky se uplatní i jako pevné dílce v konstrukci plotu, mohou vytvořit i pevnou zástěnu. V lámané skále můžeme nabídnout zejména porfyr nebo rulu.

Rula (BG) zdící kámen

Rula (BG) zdící kámen.

Joomla SEF URLs by Artio

O nás


Nabízíme přírodní kámen pro dlažby, obklady v interiérech i exteriérech, kámen pro suché zídky nebo zdění, kamenné schody, parapety, záklopové desky pro studny, sloupky, valounky atd.  V sortimentu máme štípaný přírodní kámen Porfyr z Itálie, Andezit ze Slovenska, Rulu (Gneis) z Bulharska, Křemenec (Kvarcit) z Brazílie a Řecka, Pískovec z Maďarska a Travertin z Turecka. Kámen je dodáván v nepravidelných i pravidelných tvarech, štípaný i řezaný např. kamenné obkladové pásky. Dále nabízíme malty pro pokládku, lepidla a spárovací hmoty firmy quick-mix, přípravky pro čištění, impregnaci a údržbu přírodního kamene firmy Moeler Chemie z Německa. 

Návštěvníkům a zákazníkům našich prodejen v Českých Budějovicích, Brně, Táboře, Strakonicích a Praze poskytujeme služby od návrhu a užití přírodního kamene, přes poradenství a jeho prodej až po konečnou údržbu.

Prodej je možný již od 1m2, 1kg nebo 1 kusu dle druhu zboží.

Webové stránky využívají k co nejlepšímu poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.