Jak vylepšit vzhled vašeho domu?

Naše bydlení to není jenom interiér. Důležitou roli totiž hraje i vzhled domu a jeho okolí. S přicházejícím jarem bychom proto měli udělat pořádek nejen uvnitř, ale i venku. Vrhněte se na úpravu a modernizaci domu i zahrady, oblékněte je do nového hávu a uvidíte, jak celý váš dům krásně prokoukne.

Krása i praktičnost

Exteriér oživí nejen nová fasáda. Nepřehlédnutelnou součást domu totiž tvoří garážová vrata a brány. Právě tyto prvky jsou tím prvním, co vidí nejen vaše návštěvy, ale i úplně náhodní kolemjdoucí, kteří prochází kolem vašeho bydliště. Kromě toho, že rámují a dotvářejí budovu jako celek, jsou také velice praktické. Umožňují pohodlný a bezpečný průjezd autem a vymezují váš pozemek, ochraňují vás i váš majetek 

Vaše vizitka

Aby se garážová vrata stala krásnou vizitkou, musí ladit s domem – barvou, materiálem i proporcemi. Nic nezkazíte neutrální bílou nebo kovovou barvou, vybírat můžete také z mnoha nadčasových dřevěných dekorů. Pokud byste chtěli sáhnout po něčem odvážnějším či něčem, co je momentálně tzv. in, mějte na paměti, že vrata budou tvořit nedílnou součást vašeho domu dlouhá léta. Za tu dobu se může móda poněkud změnit. Vybírejte proto velmi pečlivě a držte se osvědčeného hesla: v jednoduchosti je krása.

Jednotný a stylový vzhled

Pro dosáhnutí jednotného a stylového vzhledu bychom neměli zapomenout nejen na sladění vchodových, případně i garážových dveří, ale i na sladění venkovních žaluzií a rolet. Tyto prvky plní nejen důležitou bezpečnostní a ochrannou funkci, ale podstatným způsobem se podílí také na celkovém vyznění našeho domu. Stavbě dodávají poutavý vzhled a dotahují ji k dokonalosti. Díky nepřeberné škále barev a tvarů se dovedou skvěle přizpůsobit a otevírají vám tak neohraničené možnosti.

Nezbytná tečka

Aby byl dojem z vašeho bydlení co nejlepší, nezapomeňte věnovat dostatečnou péči také vaší zahradě. Zútulnit bezprostřední okolí vašeho domova pomůže i dlažba z přírodního kamene, která se využívá pro příjezdové komunikace, v zahradě i pro vchody domů. Kromě toho, že má estetický význam a exteriér oživí a vylepší, oceníte také její funkčnost. Tak, vytvořte si z vašeho domu váš hrad!

Joomla SEF URLs by Artio

O nás


Nabízíme přírodní kámen pro dlažby, obklady v interiérech i exteriérech, kámen pro suché zídky nebo zdění, kamenné schody, parapety, záklopové desky pro studny, sloupky, valounky atd.  V sortimentu máme štípaný přírodní kámen Porfyr z Itálie, Andezit ze Slovenska, Rulu (Gneis) z Bulharska, Křemenec (Kvarcit) z Brazílie a Řecka, Pískovec z Maďarska a Vápenec z Německa. Kámen je dodáván v nepravidelných i pravidelných tvarech, štípaný i řezaný např. kamenné obkladové pásky. Dále nabízíme malty pro pokládku, lepidla a spárovací hmoty firmy quick-mix, přípravky pro čištění, impregnaci a údržbu přírodního kamene firmy Moeler Chemie z Německa. 

Návštěvníkům a zákazníkům našich prodejen v Českých Budějovicích, Brně, Táboře, Strakonicích a Praze poskytujeme služby od návrhu a užití přírodního kamene, přes poradenství a jeho prodej až po konečnou údržbu.

Webové stránky využívají k co nejlepšímu poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.