fbpx

INFORMACE K PROVOZU - NOUZOVÝ STAV

Prodej zboží:

Prodej všem zákazníkům je možný, platba pouze bezhotovostně - kartou nebo převodem předem na náš účet. Ostatní zákazníci mohou k nákupu využít náš e-shop.

Výdej zboží:

Bez osobního kontaktu, na volném prostranství výdejního skladu. Kontaktujte prosím naše prodejce v dostatečném předstihu, aby vám mohli zboží připravit.

Příjem zboží z kamionu:

Bez osobního kontaktu.

Objednávky:

Na našem e-shopu, jehož provoz je nepřerušen, e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ,telefonicky na telefonních číslech ZDE nebo viz níže.

 

Vážení zákazníci

Prosíme, dodržujte při nezbytně nutném kontaktu s naším zaměstnancem jakoukoli ochranu nosu a úst - Respirátor, Roušku, Šálu, Šátek, Část oděvu apod.. Také dodržujte bezpečnou vzdálenost.

Vážení dopravci

Prosíme, vjíždějte nebo vstupujte do areálu skladu již s ochranou rouškou nebo respirátorem apod (viz předchozí odstavec) a dodržijte bezpečnou vzdálenost.

Kontakty

České Budějovice: tel.: 775 557 702, mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Brno: tel.: 775 557 703, mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Tábor: tel.: 775 557 706, mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Strakonice: tel.: 775 557 704, mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Praha-Zbraslav: tel.: 775 557 705, mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

 

Děkujeme a přejeme Vám pevné zdraví

BIRO-D s.r.o.

Joomla SEF URLs by Artio

O nás


Nabízíme přírodní kámen pro dlažby, obklady v interiérech i exteriérech, kámen pro suché zídky nebo zdění, kamenné schody, parapety, záklopové desky pro studny, sloupky, valounky atd.  V sortimentu máme štípaný přírodní kámen Porfyr z Itálie, Andezit ze Slovenska, Rulu (Gneis) z Bulharska, Křemenec (Kvarcit) z Brazílie a Řecka, Pískovec z Maďarska a Travertin z Turecka. Kámen je dodáván v nepravidelných i pravidelných tvarech, štípaný i řezaný např. kamenné obkladové pásky. Dále nabízíme malty pro pokládku, lepidla a spárovací hmoty firmy quick-mix, přípravky pro čištění, impregnaci a údržbu přírodního kamene firmy Moeler Chemie z Německa. 

Návštěvníkům a zákazníkům našich prodejen v Českých Budějovicích, Brně, Táboře, Strakonicích a Praze poskytujeme služby od návrhu a užití přírodního kamene, přes poradenství a jeho prodej až po konečnou údržbu.

Prodej je možný již od 1m2, 1kg nebo 1 kusu dle druhu zboží.

Webové stránky využívají k co nejlepšímu poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.