Lepení a spárování


 NVL-300

NVL-300 

malta s přísadou trassu pro zdění a pokládání kamene

Malta s přísadou trassu pro zdění, pokládku a současné spárování kamene, pro pokládání do středního maltového lože tloušťky min. 20 mm.

Zrnitost 0–4 mm, pevnost v tlaku min. 10 N/mm², vydatnost 19,5 l/30 kg, spotřeba cca 15 kg/m²/10 mm tloušťky vrstvy. Dodávané odstíny: šedá (S), černá (O), bílobéžová (O), viz. vzorkovníky na prodejnách. Balení: 30kg pytel.

technický list

instruktážní video

od 169,- Kč/pyt

PFN

PFN

spárovací malta s přísadou trassu a s ECT technologií pro spárování kamenných dlažeb, vodonepropustná
Jednosložková minerální spárovací malta s přísadou trassu na plochy z kamenných dlažeb. Použití pro šířku spár 5–25mm. Pro střední provozní zatížení.

Zrnitost 0–1,2 mm, pevnost v tlaku min. 25 N/mm², spotřeba 5,5–17,5 kg/m² dle šířky a hloubky spár, vydatnost 16 l/25 kg. Dodávané odstíny: šedá (S), antracit (O), béžová (O), viz. vzorkovníky na prodejnách. Balení: 25kg pytel.

technický list

instruktážní video

 od 449,- Kč/pyt

PFH

PFH

spárovací malta s přísadou trassu pro spárování kamenných dlažeb, vodonepropustná
Jednosložková minerální spárovací malta s přísadou trassu, použití pro šířku spár 5–25 mm, odolná vůči posypovým solím, pro vysoké provozní zatížení.

Zrnitost 0–1 mm, pevnost v tlaku min. 30 N/mm², minimální hloubka spáry 30 mm pro plochy bez pojezdu, 40 mm pro plochy zatížitelné pojezdem. Dodávané odstíny: šedá (S), viz. vzorkovníky na prodejnách. Balení: 25kg pytel

technický list

552,- Kč/pyt

RKS

RKS

flexibilní lepidlo pro lepení kamenných obkladů tř. C2 TE S1

Flexibilní lepidlo pro lepení cihlových pásků, přírodních i umělých kamenných a keramických obkladů na omítnuté zdivo a zateplovací systémy. Pro lepení a stěrkování zateplovacích systémů s izolantem z EPS, XPS i MW, s povrchovou úpravou cihlovými a keramickými pásky. Pro vnější i vnitřní použití. Balení: 25kg pytel.

technický list

455,- Kč/pyt

FM

FM

malta s přísadou trassu pro ruční spárování kamenných obkladů a pohledového zdiva všech typů, tř. CG 2W
Malta s přísadou trassu pro dodatečné ruční spárování cihlových pásků a pohledového zdiva všech typů, např. keramického, kamenného, betonového apod. Po vytvrdnutí odolná proti působení deště a mrazu. Pro vnější i vnitřní použití. Výroba 7 odstínů dle orientačního vzorkovníku.

Zrnitost 0–1,2 mm, spotřeba malty cca 4–7 kg/m² dle hloubky a tloušťky spár. Pevnost v tlaku > 15 N/mm². Dodávané odstíny: šedá (S), bílá (O), bílobéžová (O), bílošedá (O), tmavě šedá (O), antracit (O), černá (O), viz. vzorkovníky na prodejnách. Balení: 30kg pytel.

technický list

 od 267,- Kč/pyt

FM-X

FM-X

malta s přísadou trassu pro strojní spárování kamenných obkladů a pohledového zdiva všech typů, tř. CG 2W
Malta pro dodatečné strojní spárování cihlových pásků a pohledového zdiva všech typů, např. keramického, kamenného, betonového apod. Po vytvrdnutí odolná proti působení deště a mrazu. Pro vnější i vnitřní použití. Výroba 14 barevných odstínů dle orientačního vzorkovníku.

Zrnitost 0–1,2 mm, spotřeba cca 4–7 kg/m² dle hloubky a tloušťky spár. Pevnost v tlaku > 15 N/mm². Dodávané odstíny: šedá (S), bílá (O), bílobéžová (O), bílošedá (O), tmavě šedá (O), antracit (O), černá (O), žlutá (O), pomerančová (O), lososová (O), měděná (O), tmavě červená (O), hnědá (O), zelená (O), viz. vzorkovníky na prodejnách. Balení: 30kg pytel.

technický list

instruktážní video

 od 288,- Kč/pyt

aplikátor FM-X

STROJNÍ ŠNEKOVÝ APLIKÁTOR

strojní aplikátor pro spárování pohledového zdiva všech typů hmotou FM-X
Nerezový nástroj určený pro snadné a rychlé strojní vyplňování spár. Pohon nástroje akumulátorovými nebo elektrickými vrtačkami s dostatečným výkonem a plynulou regulací otáček (není součástí balení). Snadná manipulace a vysoká pracovní efektivita přinášející úsporu času při dodatečném vyplňování spár.

instruktážní video

3.255,- Kč/ks


(S) - skladem

(O) - pouze na objednávku

Uvedené ceny jsou včetně DPH.

inPage.cz - webové stránky, doména a webhosting snadno.