fbpx
Zpět na: Leštidla

HMK P323 Kamenný lesk, ošetřování podlah - Akce!

Email

HMK P323 Kamenný lesk, ošetřování podlah
HMK P323 Kamenný lesk, ošetřování podlah. AKCE - sleva 10%.
Vyberte variantu:

Popis

Přípravek HMK P323 je ochranná ošetřující emulze s vlastním leskem, určená pro hrubé a matné podlahy z přírodního a umělého kamene. Tento vodou ředitelný koncentrát je možno používat pro základní ošetření nebo jako přísadu do vody pro mytí interiérových povrchů. Přípravek HMK P323 osvěžuje barvu a strukturu podlahy a vzniklý ochranný film jí propůjčuje po vyleštění světlostálý, hedvábný lesk. který nemá sklon ke žloutnutí. Zabraňuje pronikání vody a nečistot do povrchu. Pravidelným používáním přípravku HMK P323 se redukuje vznik provozních stop. Přípravek HMK P323 je biologicky odbouratelný a po zaschnutí zdravotně nezávadný.
Přípravek HMK P323 je vhodný pro první ošetření i pro příležitostní osvěžení veškerých hrubých a matných podlah a schodišťových obkladů z přírodního a umělého kamene jako je např. mramor, kalcit, solnhofenský vápenec, travertin, břidlice, dolomit, křemenec, žula, rula, migmatit, teraco, umělý kámen, desky z dusaného asfaltu, aglomerační mramor, kompozitní materiál apod. v interiérech. 

 

Technicky_list_HMK_P23.pdf

 

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.
Joomla SEF URLs by Artio

Webové stránky využívají k co nejlepšímu poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.