fbpx
Zpět na: Leštidla

HMK P319 Leštidlo na mramor a žulu - Akce!

Email

HMK P319 Leštidlo na mramor a žulu
HMK P319 Leštidlo na mramor a žulu. AKCE - sleva 10%.
Vyberte variantu:

Popis

Přípravek HMK P319 je ochranná ošetřující emulze s obsahem vosku, určená pro jemně broušené a leštěné podlahy z přírodního a umělého kamene. Tento vodou ředitelný koncentrát je možno používat pro základní ošetření a jako přísadu do vody pro mytí interiérových povrchů. Přípravek HMK P319 osvěžuje barvu a strukturu podlahy a propůjčuje jí po vyleštění brilantní lesk. Zabraňuje pronikání vody a nečistot do povrchu obkladu. Pravidelným používáním přípravku HMK P319 se redukuje vznik provozních stop. Přípravek HMK P319 je biologicky odbouratelný a po zaschnutí zdravotně nezávadný.
Přípravek HMK P319 je vhodný pro jemně broušené a leštěné podlahy, schodiště, okenní parapety a dřezy z přírodního a umělého kamene jako je např. mramor, kalcit, travertin, dolomit, křemenec, žula, rula, migmatit, umělý kámen, aglomerační mramor, kompozitní materiál apod. Přípravek HMK P319 je vhodný pouze pro použití v interiérech. 

 

Technicky_list_HMK_P319_(P19).pdf

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.
Joomla SEF URLs by Artio

Webové stránky využívají k co nejlepšímu poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.