fbpx
Zpět na: Čistidla

HMK R155 Základní čistič - Akce!

Email

HMK R155 Základní čistič_1
HMK R155 Základní čistič
HMK R155 Základní čistič, bez kyselin. AKCE - sleva 10%.
Vyberte variantu:

Popis

Přípravek HMK R 155 je slabě alkalický speciální čisticí přípravek (jako koncentrát má pH cca. 8,5) s velmi širokým použitím. Je řešením pro nejrozmanitější problémy související s čištěním. Přípravek HMK R155 rozpouští jemné cementové šmouhy u leštěného mramoru, zažloutlé prostředky na ošetřování podlah, samolesklé emulze, olejové a mastné nečistoty, saze, nikotin, disperzní barvy apod. Způsobuje, že nečistoty je možno lehce omývat vodou. 
Přípravek HMK R155 je vhodný pro základní čištění silně znečištěných dlaždic, mramoru (i leštěného), přírodního a umělého kamene. Přípravek HMK R155 se používá rovněž jako olej se slabým zápachem a lehký odstraňovač vosku, přičemž potřebuje delší dobu působení. Ve zředěné formě je přípravek HMK R155 vhodný jako univerzální čistič plastů (v kuchyních), lakovaných ploch atd. Má- li se odstranit něco mastného je přípravek HMK R155 ideálním čističem (v průmyslovém a strojním čištění, v garáži, dílně apod. a především pro jemné čištění staveb). Přípravek HMK R155 je možno používat takřka na všechny podklady: dlaždice, desky, přírodní kámen jako např. mramor, solnhofenský vápenec, travertin, břidlice, žula, pískovec, plasty, lakované plochy apod. 
 

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.
Joomla SEF URLs by Artio

Webové stránky využívají k co nejlepšímu poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.