fbpx

OD 1.3.2021 PRODEJ NEPŘERUŠEN
za následujících podmínek
1. Pro firmy a živnostníky - bez omezení
2. Pro nepodnikající zákazníky
omlouváme se, ale přímý nákup na našich prodejnách není až do odvolání možný, objednat zboží však můžete:
- telefonicky
- na našem e-shopu www.biro-d.cz 
- zasláním objednávky na mail info@biro-d.cz
objednané zboží vám vydáme po předchozí telefonické domluvě na našich prodejnách
Kategorie

O nás


Nabízíme přírodní kámen pro dlažby, obklady v interiérech i exteriérech, kámen pro suché zídky nebo zdění, kamenné schody, parapety, záklopové desky pro studny, sloupky, valounky atd.  V sortimentu máme štípaný přírodní kámen Porfyr z Itálie, Andezit ze Slovenska, Rulu (Gneis) z Bulharska, Křemenec (Kvarcit) z Brazílie a Řecka, Pískovec z Maďarska a Vápenec z Německa. Kámen je dodáván v nepravidelných i pravidelných tvarech, štípaný i řezaný např. kamenné obkladové pásky. Dále nabízíme malty pro pokládku, lepidla a spárovací hmoty firmy quick-mix, přípravky pro čištění, impregnaci a údržbu přírodního kamene firmy Moeler Chemie z Německa. 

Návštěvníkům a zákazníkům našich prodejen v Českých Budějovicích, Brně, Táboře, Strakonicích a Praze poskytujeme služby od návrhu a užití přírodního kamene, přes poradenství a jeho prodej až po konečnou údržbu.

Webové stránky využívají k co nejlepšímu poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.