fbpx

Leštidla

Údržba kamenných obkladů nebo podlah nevyžaduje zvláštní námahu ani úsilí. Navíc si můžete vybrat speciálně upravené prostředky, které dodají povrchům brilantní lesk a odstraní jakékoliv stopy nečistot. Kvalitní mýdlo na kámen využijete při běžném úklidu. Zvláštní efekt dosáhnete kamenným leskem. Leštidlo na mramor a žulu je ideálním pomocníkem pro dokonalý úklid a vysoký lesk všech typů podlah a obkladů v interiéru. Složení přípravků je založeno především na přírodních složkách., které zvýrazňují barvu a strukturu materiálu a propůjčují stěnám a podlahám brilantní vzhled.

HMK P324 Mýdlo na kámen

HMK P324 Mýdlo na kámen pro běžnou údržbu.

HMK P323 Kamenný lesk, ošetřování podlah

HMK P323 Kamenný lesk, ošetřování podlah.

HMK P319 Leštidlo na mramor a žulu

HMK P319 Leštidlo na mramor a žulu.

Joomla SEF URLs by Artio

O nás


Nabízíme přírodní kámen pro dlažby, obklady v interiérech i exteriérech, kámen pro suché zídky nebo zdění, kamenné schody, parapety, záklopové desky pro studny, sloupky, valounky atd.  V sortimentu máme štípaný přírodní kámen Porfyr z Itálie, Andezit ze Slovenska, Rulu (Gneis) z Bulharska, Křemenec (Kvarcit) z Brazílie a Řecka, Pískovec z Maďarska a Travertin z Turecka. Kámen je dodáván v nepravidelných i pravidelných tvarech, štípaný i řezaný např. kamenné obkladové pásky. Dále nabízíme malty pro pokládku, lepidla a spárovací hmoty firmy quick-mix, přípravky pro čištění, impregnaci a údržbu přírodního kamene firmy Moeler Chemie z Německa. 

Návštěvníkům a zákazníkům našich prodejen v Českých Budějovicích, Brně, Táboře, Strakonicích a Praze poskytujeme služby od návrhu a užití přírodního kamene, přes poradenství a jeho prodej až po konečnou údržbu.

Prodej je možný již od 1m2, 1kg nebo 1 kusu dle druhu zboží.

Webové stránky využívají k co nejlepšímu poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.