fbpx

Čistidla

Přírodní kámen si s dlouhodobým efektem zachovává původní vzhled. Přesto je třeba věnovat pozornost a péči obkladům nebo dlažbám na zvláště exponovaných místech. Na ploše kamene může ulpívat vodní kámen, v prostředí s trvalou vlhkostí se může rozšířit výkvět, nehezké jsou také různé skvrny. Nabízíme vám kvalitní rozpouštědla a speciálně upravené čističe. Práce s nimi je bezpečná a přináší okamžitý efekt. vybrat můžete univerzální rozpouštědlo pro kamenné plochy ve venkovním prostředí, ale také odstraňovač oleje a vosku, cementového závoje a výkvětu nebo biologických skvrn pro obklady v interiéru.

Výsledky 1 - 11 z 11

HMK R152 Odstraňovač oleje a vosku

HMK R152 Odstraňovač oleje a vosku.

HMK R154 Rozpouštědlo nečistot

HMK R154 Rozpouštědlo nečistot.

HMK R155 Základní čistič

HMK R155 Základní čistič, bez kyselin.

HMK R160 Čistič skvrn organického původu

HMK R160 Čistič skvrn organického původu.

HMK R162 Odstraňovač zelených výkvětů

HMK R162 Odstraňovač zelených výkvětů.

HMK R163 Odstraňovač cementového závoje

HMK R163 Odstraňovač cementového závoje.

HMK R165 Odstraňovač cementu a výkvětů

HMK R165 Odstraňovač cementu a výkvětů.

HMK R183 Čistič kamene - koncentrát

HMK R183 Čistič kamene - koncentrát.

HMK R767 Čistič kamene - extra silný

HMK R767 Čistič kamene - extra silný.

ZSE Odstraňovač cementového závoje

ZSE Odstraňovač cementového závoje.

Joomla SEF URLs by Artio

O nás


Nabízíme přírodní kámen pro dlažby, obklady v interiérech i exteriérech, kámen pro suché zídky nebo zdění, kamenné schody, parapety, záklopové desky pro studny, sloupky, valounky atd.  V sortimentu máme štípaný přírodní kámen Porfyr z Itálie, Andezit ze Slovenska, Rulu (Gneis) z Bulharska, Křemenec (Kvarcit) z Brazílie a Řecka, Pískovec z Maďarska a Travertin z Turecka. Kámen je dodáván v nepravidelných i pravidelných tvarech, štípaný i řezaný např. kamenné obkladové pásky. Dále nabízíme malty pro pokládku, lepidla a spárovací hmoty firmy quick-mix, přípravky pro čištění, impregnaci a údržbu přírodního kamene firmy Moeler Chemie z Německa. 

Návštěvníkům a zákazníkům našich prodejen v Českých Budějovicích, Brně, Táboře, Strakonicích a Praze poskytujeme služby od návrhu a užití přírodního kamene, přes poradenství a jeho prodej až po konečnou údržbu.

Prodej je možný již od 1m2, 1kg nebo 1 kusu dle druhu zboží.

Webové stránky využívají k co nejlepšímu poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.