fbpx

HMK S244 Ochrana proti skvrnám, zvýraznění barev

Email

HMK S244 Ochrana proti skvrnám, zvýraznění barev
HMK S244 Ochrana proti skvrnám, zvýraznění barev
HMK S244 Ochrana proti skvrnám, zvýraznění barev
Vyberte variantu:

Popis

HMK S244 je přípravek pro ochranu a údržbu všech povrchů přírodního a umělého kamene, včetně leštěných. Je hygienicky nezávadný. Snižuje pronikání vody, nečistot, oleje a tuků. Optimálně zvýrazňuje barvu a strukturu povrchu kamene.
Vhodný pro vnitřní i venkovní plochy.
Vydatnost: do 10m2 / 1L v závislosti na savosti podkladu.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.
Joomla SEF URLs by Artio

O nás


Nabízíme přírodní kámen pro dlažby, obklady v interiérech i exteriérech, kámen pro suché zídky nebo zdění, kamenné schody, parapety, záklopové desky pro studny, sloupky, valounky atd.  V sortimentu máme štípaný přírodní kámen Porfyr z Itálie, Andezit ze Slovenska, Rulu (Gneis) z Bulharska, Křemenec (Kvarcit) z Brazílie a Řecka, Pískovec z Maďarska a Travertin z Turecka. Kámen je dodáván v nepravidelných i pravidelných tvarech, štípaný i řezaný např. kamenné obkladové pásky. Dále nabízíme malty pro pokládku, lepidla a spárovací hmoty firmy quick-mix, přípravky pro čištění, impregnaci a údržbu přírodního kamene firmy Moeler Chemie z Německa. 

Návštěvníkům a zákazníkům našich prodejen v Českých Budějovicích, Brně, Táboře, Strakonicích a Praze poskytujeme služby od návrhu a užití přírodního kamene, přes poradenství a jeho prodej až po konečnou údržbu.

Prodej je možný již od 1m2, 1kg nebo 1 kusu dle druhu zboží.

Webové stránky využívají k co nejlepšímu poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.