fbpx

HMK S244 Ochrana proti skvrnám, zvýraznění barev - Akce!

Email

HMK S244 Ochrana proti skvrnám, zvýraznění barev
HMK S244 Ochrana proti skvrnám, zvýraznění barev
HMK S244 Ochrana proti skvrnám, zvýraznění barev. AKCE - sleva 10%.
Vyberte variantu:

Popis

HMK S244 je přípravek pro ochranu a údržbu všech povrchů přírodního a umělého kamene, včetně leštěných. Je hygienicky nezávadný. Snižuje pronikání vody, nečistot, oleje a tuků. Optimálně zvýrazňuje barvu a strukturu povrchu kamene.
Vhodný pro vnitřní i venkovní plochy.
Vydatnost: do 10m2 / 1L v závislosti na savosti podkladu.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.
Joomla SEF URLs by Artio

O nás


Nabízíme přírodní kámen pro dlažby, obklady v interiérech i exteriérech, kámen pro suché zídky nebo zdění, kamenné schody, parapety, záklopové desky pro studny, sloupky, valounky atd.  V sortimentu máme štípaný přírodní kámen Porfyr z Itálie, Andezit ze Slovenska, Rulu (Gneis) z Bulharska, Křemenec (Kvarcit) z Brazílie a Řecka, Pískovec z Maďarska a Travertin z Turecka. Kámen je dodáván v nepravidelných i pravidelných tvarech, štípaný i řezaný např. kamenné obkladové pásky. Dále nabízíme malty pro pokládku, lepidla a spárovací hmoty firmy quick-mix, přípravky pro čištění, impregnaci a údržbu přírodního kamene firmy Moeler Chemie z Německa. 

Návštěvníkům a zákazníkům našich prodejen v Českých Budějovicích, Brně, Táboře, Strakonicích a Praze poskytujeme služby od návrhu a užití přírodního kamene, přes poradenství a jeho prodej až po konečnou údržbu.

Prodej je možný již od 1m2, 1kg nebo 1 kusu dle druhu zboží.

Webové stránky využívají k co nejlepšímu poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.