fbpx

HMK S235 Ochrana kamene se zvýrazněním barvy - Akce!

Email

HMK_S235_1LHMK S235 Impregnace - ochrana kamene, bez lesku
HMK_S235_1L
HMK S235 Ochrana kamene se zvýrazněním barvy, bez lesku. AKCE - sleva 10%.
Vyberte variantu:

Popis

HMK S235 je konzervační přípravek, zvýrazňuje barevný odstín a strukturu a tím výrazně zlepšuje optický vzhled ošetřovaného kamene a při zasychání získává matný lesk. Brání pronikání nečistot a vlhkosti a je neklouzavý. HMK S235 je odolný vůči všem obvyklým domácím nečistotám.
Přípravek HMK S235 je světlostálý a odolný proti povětrnostním vlivům a žloutnutí. Je vhodný pro porézní, savý materiál jako např. pískem tryskaný nebo řezaný mramor a vápenec, drsný solnhofenský vápenec, porfyr, břidlice (ne živičná břidlice), opalovaná, řezaná nebo broušená žula a rula, pískovec, vymývaný beton, umělý kámen, teraco apod. Není vhodný pro keramické výrobky (zvonivky, kamenino, neglazované dlaždice, cotto apod.).
 
 

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.
Joomla SEF URLs by Artio

O nás


Nabízíme přírodní kámen pro dlažby, obklady v interiérech i exteriérech, kámen pro suché zídky nebo zdění, kamenné schody, parapety, záklopové desky pro studny, sloupky, valounky atd.  V sortimentu máme štípaný přírodní kámen Porfyr z Itálie, Andezit ze Slovenska, Rulu (Gneis) z Bulharska, Křemenec (Kvarcit) z Brazílie a Řecka, Pískovec z Maďarska a Travertin z Turecka. Kámen je dodáván v nepravidelných i pravidelných tvarech, štípaný i řezaný např. kamenné obkladové pásky. Dále nabízíme malty pro pokládku, lepidla a spárovací hmoty firmy quick-mix, přípravky pro čištění, impregnaci a údržbu přírodního kamene firmy Moeler Chemie z Německa. 

Návštěvníkům a zákazníkům našich prodejen v Českých Budějovicích, Brně, Táboře, Strakonicích a Praze poskytujeme služby od návrhu a užití přírodního kamene, přes poradenství a jeho prodej až po konečnou údržbu.

Prodej je možný již od 1m2, 1kg nebo 1 kusu dle druhu zboží.

Webové stránky využívají k co nejlepšímu poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.