fbpx

HMK S234 Ochrana proti skvrnám a vodě - Akce!

Email

HMK S234 Ochrana proti skvrnám a vodě
HMK S234 Ochrana proti skvrnám a vodě
HMK S234 Ochrana proti skvrnám a vodě. AKCE - sleva 10%.
Vyberte variantu:

Popis

HMK S234 je speciální impregnační přípravek na bázi silikonu. Na rozdíl od obvyklých silikonových impregnačních prostředků, které mají pouze hydrofobní účinek má HMK S234 navíc účinky oleofobní (odpuzuje olej, barvu a mastnotu). Proto je HMK S234 vhodný rovněž pro ochranu proti grafiti. Difuze par kamene není omezena vůbec nebo pouze nepodstatně.
Přípravek HMK S234 snižuje pronikání nečistoty, vlhkosti, barvy, oleje a mastnoty. Má protikluzný účinek a zabraňuje vzniku skvrn. To umožňuje velmi jednoduché čištění např. pomocí přípravku HMK P324 Mýdlo na kámen -pro běžnou údržbu-. Odstraňování grafiti nápisů může usnadnit použití čisticích přípravků obsahujících rozpouštědla jako je např. HMK R154 Rozpouštědlo nečistot a HMK R152 Odstraňovač oleje a vosku. 
Přípravek HMK S234 je světlostálý a odolný proti povětrnostním vlivům a žloutnutí, je vhodný pro vnitřní i venkovní použití pro všechny dobře savé přírodní a umělé kameny jako je např. leštěný, broušený nebo pískem tryskaný mramor, vápenec, travertin, solnhofenský vápenec, pískovec, křemenec, umělý kámen, teraco, broušená, opalovaná nebo písek tryskaná žula a cihlové, cotto apod. obklady. 
 

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.
Joomla SEF URLs by Artio

O nás


Nabízíme přírodní kámen pro dlažby, obklady v interiérech i exteriérech, kámen pro suché zídky nebo zdění, kamenné schody, parapety, záklopové desky pro studny, sloupky, valounky atd.  V sortimentu máme štípaný přírodní kámen Porfyr z Itálie, Andezit ze Slovenska, Rulu (Gneis) z Bulharska, Křemenec (Kvarcit) z Brazílie a Řecka, Pískovec z Maďarska a Travertin z Turecka. Kámen je dodáván v nepravidelných i pravidelných tvarech, štípaný i řezaný např. kamenné obkladové pásky. Dále nabízíme malty pro pokládku, lepidla a spárovací hmoty firmy quick-mix, přípravky pro čištění, impregnaci a údržbu přírodního kamene firmy Moeler Chemie z Německa. 

Návštěvníkům a zákazníkům našich prodejen v Českých Budějovicích, Brně, Táboře, Strakonicích a Praze poskytujeme služby od návrhu a užití přírodního kamene, přes poradenství a jeho prodej až po konečnou údržbu.

Prodej je možný již od 1m2, 1kg nebo 1 kusu dle druhu zboží.

Webové stránky využívají k co nejlepšímu poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.