fbpx

HMK R767 Čistič kamene - extra silný - Akce!

Email

HMK_R767 Extra silný čistič kamene
HMK_R767 Extra silný čistič kamene
HMK R767 Čistič kamene - extra silný. AKCE - sleva 10%.
Vyberte variantu:

Popis

HMK® R767 je vysoce účinný čistič na bázi kyselin pro odstranění extrémně odolného silikátového znečištění (z výfukových plynů a některých barev), obecného znečištění ovzduší, usazenin olejových sazí, vápenatých usazenin a mineralizace na drsných žulových, rulových a pískovcových površích.
 
Pouze pro použití venku.
 
Balení: 5 litrové a 10 litrové kanystry
 
Product Specification: HMK R767 ENG
 
Technisches Merkblatt: HMK R767 DE

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.
Joomla SEF URLs by Artio

O nás


Nabízíme přírodní kámen pro dlažby, obklady v interiérech i exteriérech, kámen pro suché zídky nebo zdění, kamenné schody, parapety, záklopové desky pro studny, sloupky, valounky atd.  V sortimentu máme štípaný přírodní kámen Porfyr z Itálie, Andezit ze Slovenska, Rulu (Gneis) z Bulharska, Křemenec (Kvarcit) z Brazílie a Řecka, Pískovec z Maďarska a Travertin z Turecka. Kámen je dodáván v nepravidelných i pravidelných tvarech, štípaný i řezaný např. kamenné obkladové pásky. Dále nabízíme malty pro pokládku, lepidla a spárovací hmoty firmy quick-mix, přípravky pro čištění, impregnaci a údržbu přírodního kamene firmy Moeler Chemie z Německa. 

Návštěvníkům a zákazníkům našich prodejen v Českých Budějovicích, Brně, Táboře, Strakonicích a Praze poskytujeme služby od návrhu a užití přírodního kamene, přes poradenství a jeho prodej až po konečnou údržbu.

Prodej je možný již od 1m2, 1kg nebo 1 kusu dle druhu zboží.

Webové stránky využívají k co nejlepšímu poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.