fbpx

HMK R175 Čistič kamene - Akce!

Email

HMK R175 Čistič kamene
HMK R175 Čistič kamene
HMK R175 Čistič kamene. AKCE - sleva 10%.
Vyberte variantu:

Popis

Přípravek HMK R175 je speciální čistič, obsahující kyseliny, s antikorozívními složkami, pro odstranění cementových šmouh, několikaletých nečistot, stavebních nečistot a povrchové koroze pro všechny podklady odolné vůči působení kyselin, díky obsaženým antikorozívním složkám se používá hlavně pro všechny druhy žuly a ruly. Přípravek HMK R175 rozpouští a odstraňuje zbytky malty, cementové šmouhy, zatvrdlé povrchové nečistoty, zbytky po broušení, korozi a vápenné usazeniny, vodní řasy a mech. 
Přípravek HMK R175 je univerzálně použitelný ve výrobě přírodních a umělých kamenů, po pokládce dlaždic, pro čištění fasád z přírodního a umělého kamene, pískovce apod., pokud je podklad odolný vůči kyselinám, tedy všude tam, kde je nutno odstranit nečistoty, povrchovou korozi, vápno, zbytky malty a spárovacích materiálů.
 
 

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.
Joomla SEF URLs by Artio

O nás


Nabízíme přírodní kámen pro dlažby, obklady v interiérech i exteriérech, kámen pro suché zídky nebo zdění, kamenné schody, parapety, záklopové desky pro studny, sloupky, valounky atd.  V sortimentu máme štípaný přírodní kámen Porfyr z Itálie, Andezit ze Slovenska, Rulu (Gneis) z Bulharska, Křemenec (Kvarcit) z Brazílie a Řecka, Pískovec z Maďarska a Travertin z Turecka. Kámen je dodáván v nepravidelných i pravidelných tvarech, štípaný i řezaný např. kamenné obkladové pásky. Dále nabízíme malty pro pokládku, lepidla a spárovací hmoty firmy quick-mix, přípravky pro čištění, impregnaci a údržbu přírodního kamene firmy Moeler Chemie z Německa. 

Návštěvníkům a zákazníkům našich prodejen v Českých Budějovicích, Brně, Táboře, Strakonicích a Praze poskytujeme služby od návrhu a užití přírodního kamene, přes poradenství a jeho prodej až po konečnou údržbu.

Prodej je možný již od 1m2, 1kg nebo 1 kusu dle druhu zboží.

Webové stránky využívají k co nejlepšímu poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.