fbpx

HMK R162 Odstraňovač zelených výkvětů - Akce!

Email

HMK R162 Odstraňovač zelených výkvětů
HMK R162 Odstraňovač zelených výkvětů
HMK R162 Odstraňovač zelených výkvětů. AKCE - sleva 10%.
Vyberte variantu:

Popis

Přípravek HMK R162 je neutrální, speciální čistič, neobsahující chlór ani kyseliny, s velmi širokým použitím. Díky kombinaci speciálních čisticích složek je řešením pro nejrozmanitější problémy související s čištěním. Dodává se jako přípravek HMK R162, vodou ředitelný koncentrát nebo jako HMK R62 G, pro okamžité použití, v 0,5 l spreji.

Přípravek HMK R162 čistí a odstraňuje automaticky, bez problémů a dlouhodobě všechny obvyklé povrchové nečistoty způsobené rostlinami nebo stromy, a všeobecná znečištění cest, zdí, teras, schodišť, kamenných panelů, fasád, omítek, náhrobků, střešních tašek, dřeva a plotů. Jeho hloubkový účinek má preventivní efekt, takže na dlouhou dobu znemožňuje vytváření vodních řas a mechu.

Přípravek HMK R162 je možno používat na všechny venkovní plochy jako jsou např. schodiště, cesty a terasy z dlaždic, panelů, přírodního kamene jako např. mramor, solnhofenský vápenec, travertin, břidlice, žula, pískovec, dřevo apod.

 

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.
Joomla SEF URLs by Artio

O nás


Nabízíme přírodní kámen pro dlažby, obklady v interiérech i exteriérech, kámen pro suché zídky nebo zdění, kamenné schody, parapety, záklopové desky pro studny, sloupky, valounky atd.  V sortimentu máme štípaný přírodní kámen Porfyr z Itálie, Andezit ze Slovenska, Rulu (Gneis) z Bulharska, Křemenec (Kvarcit) z Brazílie a Řecka, Pískovec z Maďarska a Travertin z Turecka. Kámen je dodáván v nepravidelných i pravidelných tvarech, štípaný i řezaný např. kamenné obkladové pásky. Dále nabízíme malty pro pokládku, lepidla a spárovací hmoty firmy quick-mix, přípravky pro čištění, impregnaci a údržbu přírodního kamene firmy Moeler Chemie z Německa. 

Návštěvníkům a zákazníkům našich prodejen v Českých Budějovicích, Brně, Táboře, Strakonicích a Praze poskytujeme služby od návrhu a užití přírodního kamene, přes poradenství a jeho prodej až po konečnou údržbu.

Prodej je možný již od 1m2, 1kg nebo 1 kusu dle druhu zboží.

Webové stránky využívají k co nejlepšímu poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.