fbpx

HMK R154 Rozpouštědlo nečistot - Akce!

Email

HMK R154 Rozpouštědlo nečistot
HMK R154 Rozpouštědlo nečistot
HMK R154 Rozpouštědlo nečistot. AKCE - sleva 10%.
Vyberte variantu:

Popis

Přípravek HMK R 154 se velmi dobře hodí pro rozpuštění a odstranění tenkých vrstev prostředků na ošetřování kamene a voskového fluátu (i staré a zatvrdlé), uzavíracích nátěrů, barev, téru, asfaltu, živice, zbytků lepidel i mastných a olejových nečistot. Přípravkem HMK R 154 se tyto látky naruší a oddělí od podkladu. Odstraněné látky se poté již s podkladem nespojí. Uvolněné částice se přípravkem HMK R 154 zapouzdří a zachovají ve formě rozpustné ve vodě. 
 
Přípravek HMK R 154 je vhodný pro všechny druhy přírodních a umělých kamenů jako je např. leštěný a broušený mramor, žula, vápenec, travertin a solnhofenský vápenec, pískovec, stejně jako kameninové, cihlové a cotto obklady, dlaždice, vymývaný beton, dlažební kostky apod.
 

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.
Joomla SEF URLs by Artio

O nás


Nabízíme přírodní kámen pro dlažby, obklady v interiérech i exteriérech, kámen pro suché zídky nebo zdění, kamenné schody, parapety, záklopové desky pro studny, sloupky, valounky atd.  V sortimentu máme štípaný přírodní kámen Porfyr z Itálie, Andezit ze Slovenska, Rulu (Gneis) z Bulharska, Křemenec (Kvarcit) z Brazílie a Řecka, Pískovec z Maďarska a Travertin z Turecka. Kámen je dodáván v nepravidelných i pravidelných tvarech, štípaný i řezaný např. kamenné obkladové pásky. Dále nabízíme malty pro pokládku, lepidla a spárovací hmoty firmy quick-mix, přípravky pro čištění, impregnaci a údržbu přírodního kamene firmy Moeler Chemie z Německa. 

Návštěvníkům a zákazníkům našich prodejen v Českých Budějovicích, Brně, Táboře, Strakonicích a Praze poskytujeme služby od návrhu a užití přírodního kamene, přes poradenství a jeho prodej až po konečnou údržbu.

Prodej je možný již od 1m2, 1kg nebo 1 kusu dle druhu zboží.

Webové stránky využívají k co nejlepšímu poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.