fbpx

HMK R152 Odstraňovač oleje a vosku - Akce!

Email

HMK R152 Odstraňovač oleje a vosku
HMK R152 Odstraňovač oleje a vosku
HMK R152 Odstraňovač oleje a vosku. AKCE - sleva 10%.
Vyberte variantu:

Popis

Přípravek HMK R152 je speciální aktivní pasta. Odstraňuje olejové, voskové a tukové skvrny z povrchů přírodních a umělých kamenů, neglazované keramiky, kabřince, betonu. R152 odstraňuje také povrchová znečištění z přírodních kamenů způsobené zbytky změkčovadel (např. vlivem použití nevhodných pružných spárovacích tmelů). Čistící efekt pasty působí cca 2cm do hloubky.
 
Použití: vypněte topení v podlaze. Na přirozeně chladný a suchý povrch naneste sytě R152 pomocí špachtle a rozkartáčujte. Potom ihned naneste stěrkou vrstvu nejméně 5mm vysokou. Po uschnutí (může trvat až 12 hodin) zameťte zbylou pevnou látku. Potom naneste HMK R155 Základní čistič - bez kyselin zředěný vodou cca 1:10, důkladně rozkartáčujte kartáčem nebo vhodným padem a setřete zbytky. Nakonec vyčištěnou plochu důkladně umyjte vodou. Extrémní znečištění mohou vyžadovat druhé nebo i třetí opakování celého postupu.
Při znečištění okolo spár je třeba nejdříve důkladně odstranit starý Spárovací materiál. R152 nanést do zcela čisté spáry a u znečištění plochy okolo spáry postupovat dle výše uvedeného návodu. Po vyčištění zaspárovat vhodným materiálem podle pokynů výrobce spárovacího tmelu.
Pro vyzkoušení vhodnosti a způsobu použití otestovat na malé ploše. Pracovat při teplotách +1 °C až +5 °C.
 

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.
Joomla SEF URLs by Artio

O nás


Nabízíme přírodní kámen pro dlažby, obklady v interiérech i exteriérech, kámen pro suché zídky nebo zdění, kamenné schody, parapety, záklopové desky pro studny, sloupky, valounky atd.  V sortimentu máme štípaný přírodní kámen Porfyr z Itálie, Andezit ze Slovenska, Rulu (Gneis) z Bulharska, Křemenec (Kvarcit) z Brazílie a Řecka, Pískovec z Maďarska a Travertin z Turecka. Kámen je dodáván v nepravidelných i pravidelných tvarech, štípaný i řezaný např. kamenné obkladové pásky. Dále nabízíme malty pro pokládku, lepidla a spárovací hmoty firmy quick-mix, přípravky pro čištění, impregnaci a údržbu přírodního kamene firmy Moeler Chemie z Německa. 

Návštěvníkům a zákazníkům našich prodejen v Českých Budějovicích, Brně, Táboře, Strakonicích a Praze poskytujeme služby od návrhu a užití přírodního kamene, přes poradenství a jeho prodej až po konečnou údržbu.

Prodej je možný již od 1m2, 1kg nebo 1 kusu dle druhu zboží.

Webové stránky využívají k co nejlepšímu poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.